POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Grupa PCC na Targach Lubricant Expo 2022

W dniach 5-9 września w Essen (Niemcy), odbyły się Targi Lubricant Expo, będące nowym, ale od początku największym wydarzeniem branżowym w Europie.  Zarówno targi jak i towarzysząca im konferencja, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem firm i instytucji operujących w przemyśle środków smarowych i płynów obróbczych.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 wystawców, którzy zaprezentowali swoje najnowsze osiągnięcia w obszarze procesów smarowania przemysłowego. Przedstawiono również najnowocześniejsze rozwiązania zwiększające wydajność producentów OEM, strategie i technologie poprawiające wydajność i niezawodność nowych technologii. Istotną kwestią poruszaną podczas targów i konferencji był zrównoważony rozwój, a tym samym technologie ograniczające negatywny wpływ na środowisko.

Wśród wystawców takich jak Exxon Mobil, Texaco, Castrol, ENI, Q8, Cargill, znalazła się również Grupa PCC, która bardzo ciekawie zaprezentowała swoją ofertę produktową w wydzielonej strefie wystawienniczej.  Nasze stoisko odwiedzili zarówno aktualni, jak i potencjalni klienci, dostawcy surowców oraz przedstawiciele instytucji i organizacji branżowych.

Liczne spotkania podczas Targów Lubricant Expo, były dla nas znakomitą okazją do odnowienia kontaktów biznesowych i bezpośredniego zaprezentowania nowej oferty produktowej, po długim i trudnym okresie pandemii. Jako spółki współpracujące w ramach Grupy PCC pokazaliśmy wspólne portfolio olejów bazowych i dodatków. Była to również doskonała okazja do pozyskania wiedzy o aktualnych potrzebach i trendach rynkowych.  

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej obecności na Tragach Lubricant Expo, zdecydowanie wzrosła rozpoznawalność Grupy PCC jako profesjonalnego dostawcy środków smarowych.

Z pewnością  będziemy kontynuować uczestnictwo w kolejnych edycjach, więc już  dziś zapraszamy na kolejne spotkania podczas Lubricant Expo 2023 Essen, 26-28.09.2023!


Składamy serdeczne podziękowania na ręce wszystkich gości, klientów, dostawców i innych uczestników Targów Lubricant Expo, za wszystkie wspaniałe i owocne spotkania, rozmowy, wymianę wiedzy i doświadczeń. Są one dla nas ogromną wartością, którą będziemy pielęgnować z korzyścią dla dynamicznego wzrostu i rozwoju naszej firmy oraz całej branży środków smarowych i płynów obróbczych.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Grupa PCC