POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Grupa PCC na UTECH EUROPE 2024

Grupa PCC melduje swoją obecność na UTECH EUROPE 2024 w Niderlandach!

W dniach 23-25 kwietnia w MECC Maastricht odbyło się wiodące wydarzenie UTECH EUROPE –najważniejsza wystawa i konferencja dla globalnego przemysłu poliuretanowego.

Spotkanie stwarza możliwość nawiązania kontaktów z najlepszymi wystawcami z całej branży poliuretanowej, poznania premier produktów i najnowszego sprzętu. Jest to także okazja do wymiany wiedzy i nauki od uczestników podczas konferencji.  Dla Grupy PCC są to kluczowe targi poliuretanowe.

Międzynarodowy charakter UTECH Europe tworzy 14 000 metrów wystawienniczych, 220 wystawców z 93 krajów, ponad 10 000 zwiedzających.  W tym, zestawieniu znalazło się nasze stoisko C60, na które zaprosili pracownicy Spółek. Udział w wydarzeniu pozwolił nam kompleksowo zaprezentować pełne, rozszerzone portfolio produktowe z zakresu polieterów, poliestrów, prepolimerów, systemów poliuretanowych oraz uniepalniaczy. Obecni na targach pracownicy pionu sprzedaży oraz działów technicznych odbyli liczne spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami, podczas których kompleksowo omówili zagadnienia biznesowe

Na stoisku odwiedził nas także Pan Alfred Pelzer, Członek Zarządu PCC SE. Dziękujemy za spotkanie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnej edycji UTECH EUROPE 2027. Zaczynamy odliczanie!