POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Grupa PCC prezentuje pierwszy wirtualny showroom kosmetyczny

Multimedialny showroom kosmetyczny dostępny od niedawna na Potalu Produktowym Grupy PCC, to nowe narzędzie multimedialne przedstawiające szereg propozycji zastosowania środków powierzchniowo czynnych wytwarzanych na instalacjach spółki PCC EXOL SA.

Nowe narzędzie dedykowane jest producentom kosmetyków, głównie z grupy środków higieny osobistej.

Podróż po wirtualnej przestrzeni jest łatwa i intuicyjna. Po wejściu w poszczególne sekcje można przeczytać i pobrać różnego rodzaju materiały związane z zastosowaniem surfaktantów w różnych grupach kosmetyków.

Nowe multimedialne narzędzie prezentuje wybrane propozycje formulacji kosmetycznych zawierających w składzie surowce produkowane w Grupie PCC. Producenci kosmetyków mają jednak możliwość skorzystania z rozbudowanej książki formulacji, w której zawarte jest ponad 100 propozycji różnego rodzaju receptur bazujących na surfaktantach spółki PCC EXOL SA.

Showroom kosmetyczny to pierwsza z całej serii projektów multimedialnych Grupy PCC. Wkrótce producent planuje wdrożenie kolejnych „wirtualnych przestrzeni” dedykowanych klientom działającym w różnych branż przemysłowych.

ZOBACZ PCC VIRTUAL SHOWROOM (prosimy korzystać z przeglądarki innej niż Internet Explorer)