POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Jak oznaczamy nasze produkty? Nowe narzędzie multimedialne na Portalu Produktowym Grupy PCC

Portal Produktowy Grupy PCC to dziś jedna z najlepszych wyszukiwarek produktów chemicznych w sieci internetowej. Serwis może poszczycić się widocznością na poziomie 71 100 słów kluczowych pokazujących się w TOP 10 wyników wyszukiwań w Google. Jest to znakomity wynik plasujący Portal Produktowy Grupy PCC w czołówce światowych konkurentów działających w branży chemicznej.

Na Portalu Produktowym Grupy PCC znajduje się już prawie 1300 aktywnych kart produktowych. Każdy z naszych produktów posiada nie tylko indywidualny opis, ale także graficzne oznaczenia cech, funkcji czy też aspektów środowiskowych.  Dodatkowo graficzne piktogramy odnoszą się do zielonych technologii, zdrowia, kultur i stylu życia ludzi.

Obecnie wyszukiwarka umożliwia również sortowanie produktów spółek Grupy PCC według tych wszystkich oznaczeń. Wystarczy wejść w „Bazę Wiedzy” z głównego menu i wybrać przycisk „Oznaczenia graficzne produktów Grupy PCC”.

Na nowej stronie Portalu klasyfikującej produkty według graficznych piktogramów znajdują się 3 główne kategorie:

1. cechy i funkcje produktów,
2. aspekty środowiskowe i zielone technologie,
3. zdrowie, kultura i styl życia
.

Wybierając jedno z oznaczeń w danej kategorii, można wyselekcjonować wszystkie produkty opatrzone danym piktogramem graficznym oraz zapoznać się z jego opisem.

Nowe narzędzie Portalu Produktowego jest proste i intuicyjne w obsłudze. Podobnie jak inne narzędzia online proponowane użytkownikom, jest funkcjonalne i pomocne wyszukiwaniu według różnych, nawet najbardziej niestandardowych cech, funkcji i właściwości surowców i wyrobów chemicznych z oferty spółek Grupy PCC.

ZOBACZ KLASYFIKACJĘ OZNACZEŃ PRODUKTÓW GRUPY PCC