POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Jesienne wydanie Biuletynu PCC ChemNews

Jesień to dobry czas na podsumowanie zrealizowanych zadań i kreowanie nowych planów! Jak zatem  minęły ostatnie miesiące w Grupie PCC? Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Biuletynu PCC Chem News zawierającego podsumowanie najciekawszych wydarzeń ostatniego kwartału! Znajdziecie w nim także przydatne porady i wyjątkowe reportaże naszych pracowników.

Recykling odpadów z etykiet? To możliwe! Więcej dowiecie się w artykule o usłudze RafCycle, z którego regularnie korzysta PCC CP Kosmet. W numerze także m.in.: Grupa PCC na targach Lubricant Expo 2023, Nowy kierunek PCC Intermodal, wirtualne studio Grupy dla kolejnej branży.  

Dawki wiedzy dostarczy nam sekcja „Dla dociekliwych”. Chętni poszerzyć swoje kompetencje znajdą w niej kompleksowo opisany program TWI (rozwój umiejętności kierowniczych).

W ramach odprężenia przy kubku jesiennej herbaty polecamy relacje z fascynujących podróży naszych pracowników, a także serię porad i ciekawostek na temat zachowania odporności o tej porze roku. Te i wiele innych, różnorodnych tematów znajdziecie w biuletynie.

Serdecznie zapraszamy do lektury!