POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Marka Ekoprodur® podbija rynek Irlandii!

Systemy izolacji natryskowej (PUR) są dziś najskuteczniejszymi i najbardziej ekonomicznymi produktami do termoizolacji. Niespotykana szczelność, ponadprzeciętna trwałość parametrów oraz doskonałe własności izolacyjne, to tylko niektóre z licznych zalet pian maki Ekoprodur®, których producentem jest  PCC Prodex.

Spółka prowadząc dynamiczną ekspansję na nowe, zagraniczne rynki, uruchomiła specjalną stronę internetową, poświęconą promocji wysokiej jakości termicznych izolacji natryskowych na rynku irlandzkim i brytyjskim. Nowy serwis powstał w oparciu o współpracę z klientem Modbuild Supplies Ltd. działającym w obszarze dostarczania na rynek irlandzki między innymi szerokiej gamy energooszczędnych systemów izolacyjnych.

Najwyższa jakość i niezawodność materiałów dostarczanych przez PCC Prodex oraz specjalistyczna wiedza techniczna ekspertów spółki została doceniona przez zagranicznego dystrybutora. Dzięki temu PCC Prodex ma szansę stać się jednym z kluczowych dostawców izolacji natryskowych na rynku brytyjskim i irlandzkim.

Zobacz nowy serwis internetowy www.ekoprodur.com

—————————————————————

PCC Prodex jest producentem wysokiej jakości pian poliuretanowych wykorzystywanych do izolacji poddaszy, stropów, ścian, posadzek oraz fundamentów. Spółka posiada jedną z trzech największych i najnowocześniejszych instalacji do produkcji prepolimerów w Polsce. Systemy wytwarzane na tych instalacjach znajdują zastosowanie w produkcji półsztywnych i sztywnych materiałów izolacyjnych, komponentów z pian integralnych, pian elastycznych i klejów do różnorodnych zastosowań, w tym klejów górniczych. Jedną z głównych gałęzi działalności rozwijaną przez PCC Prodex jest linia izolacji natryskowych. Od 2010 roku PCC Prodex wchodzi w skład globalnego koncernu PCC , który działa na międzynarodowych rynkach surowców chemicznych.