POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Portal Produktowy jedną z najlepszych witryn internetowych w Google

Portal Produktowy Grupy PCC administrowany przez PCC Rokita SA, to dziś jedna z czołowych serwisów chemicznych w globalnej sieci internetowej.

Portal wyświetla się na 710 000 różnych haseł w wyszukiwaniu nie wspieranym płatnymi reklamami.  Co więcej, statystyki wyszukiwarki Grupy PCC poprawiają się praktycznie z miesiąca na miesiąc, natomiast dane porównywane rok do roku wykazują ponad 300% wzrostu widoczności w sieci.

Serwis PCC generuje bardzo duży ruch zarówno z rynku polskiego jak i międzynarodowego. Jest świetnie rozbudowany tematycznie, co ma wpływ na  wysoką jakość i poziom informacji przekazywanych użytkownikom.

W pierwszym półroczu bieżącego roku Portal Produktowy Grupy PCC został wyróżniony przez  Google za doskonałe wyniki w zakresie ilości wejść użytkowników z sieci internetowej. Tym samym został on uznany za jedno z najlepszych, internetowych źródeł informacji.

Znakomite wyniki potwierdzone przez analizy Google, plasują Portal Produktowy Grupy PCC w ścisłej czołówce najlepszych i najciekawszych serwisów chemicznych w Europie i na świecie.

Odwiedź nas na www.products.pcc.eu!