POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Świętujemy 5-lecie uruchomienia Portalu Produktowego Grupy PCC!

Nasz Portal został uruchomiony z końcem listopada 2015 roku. W przeciągu 5 lat stał się prawdopodobnie najlepszą wyszukiwarką produktów chemicznych w Polsce, a także jedną z lepszych w Europie.

Udoskonalone funkcjonalności oraz prostota obsługi Portalu jest doceniana zarówno przez nowych użytkowników, jak i przez  stałych klientów Grupy PCC. Za jej pośrednictwem mogą przesyłać zapytania produktowe oraz ofertowe do specjalistów.

Portal Produktowy to także doskonałe narzędzie, z którego korzystają pracownicy naszych spółek, dostawcy, pracownicy laboratoriów, instytutów, uczelni oraz wielu innych organizacji. Jest to możliwe, ponieważ oprócz funkcji sprzedażowych, spełnia również rolę profesjonalnej bazy wiedzy o chemikaliach i produktach Grupy PCC.

Początkowo nasza wyszukiwarka liczyła 527 produktów 6 spółek Grupy PCC. Produkty te były  klasyfikowane w 4 segmentach i 28 branżach. Obecnie na Portalu Produktowym znajdziemy 1146 aktywnych pozycji produktowych z oferty 13 spółek do których należą: PCC Rokita (KR, KF, KC), PCC EXOL, PCC PU, PCC Chemax, PCC Prodex, PCC CP Kosmet, PCC MCAA, PCC Synteza, IRPC Polyol, PCC BakkiSilicon, DME Aerosol, PCC Packaging, distripark.com. Produkty te dzielą się na 5 głównych segmentów i sklasyfikowane są w 31 różnych branżach przemysłowych.

Watro dodać, że Portal działała już w 10 wersjach językowych: polskiej, niemieckiej, angielskiej, rosyjskiej, hiszpańskiej, francuskiej, tureckiej, włoskiej, portugalskiej i koreańskiej.

Zapraszamy na www.products.pcc.eu!