POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Thai & Malay! Nasze kolejne okno na świat – kierunek Azja!

Zarówno Tajlandia jak i Malezja to dla nas egzotyczne i odległe krainy. Są to regiony w których tętnią azjatyckie serca przemysłu pompujące przeróżne surowce i towary do krwioobiegu światowej gospodarki! I odwrotnie…

Aby mogły dobrze się rozwijać i z optymizmem patrzeć w przyszłość, niezbędne jest zasilanie z zewnątrz. Rynki te potrzebują kapitału, wiedzy, kanałów dystrybucji, dobrze zorganizowanego transportu oraz niezliczonych surowców, w tym również chemicznych o wysokiej, światowej jakości.

Gdzie tajscy i malajscy specjaliści różnych branż przemysłowych najszybciej znajdą producentów surowców chemicznych oferujących szerokie spektrum produktów na rynki całego świata?

W Internecie!

To właśnie powód dla którego dziś w Grupie PCC otwieramy kolejne okno na świat! Tym razem kierunek Azja 😊 z gorącymi pozdrowieniami dla tajskich i malajskich internetowych poszukiwaczy chemikaliów!

Od dziś  PORTAL PRODUKTOWY funkcjonuje również w języku malajskim i tajskim, czyli razem aż  w 16 różnych językach!

Dla dociekliwych…

ludność Malezji liczy prawie 34 mln, a Tajlandii około 70 mln. W południowych prowincjach przygranicznych Tajlandii, a mianowicie Pattani, Yala i Narathiwat, większość populacji to muzułmanie malajscy.

Na co dzień, bardzo sprawnie przełączają kody językowe z tajskiego na malajski i odwrotnie.

Dlaczego?

Ponieważ Tajlandia jest domem dla trzeciej co do wielkości populacji etnicznej Malajów po Malezji i Indonezji, a większość Malajów zamieszkuje w południowych prowincjach Narathiwat, Pattani, Yala, Songkhla i Satun. W Phuket i Ranong, gdzie wystepuje liczna populacja muzułmańska, mieszka również wiele osób pochodzenia malajskiego.

Podsumowując, ludność Tajlandii i Malezji to około 104 mln! Część tej imponującej populacji mówi zarówno w języku tajskim jak i malajskim.

Od dziś każdy z nich ma możliwość przeczytania treści na Portalu produktowym Grupy PCC w swoim rodzimym języku, a także przełączyć się na język angielski oraz tajski czy malajski 😊.